Hlavní navigace

3D tisk v akci při úpravách herních periférií

4. 1. 2023

Sdílet

HyperX ukázal program HX3D, který hráčům přináší možnosti přizpůsobení personalizování herního vybavení s využitím technologie 3D tisku HP. 

První plánovanou sérií 3D tištěných vylepšení periferií jsou limitované edice vlastních kláves, navržených tak, aby pasovaly na klávesnice HyperX a většinu dalších mechanických klávesnic. Ty budou spotřebitelům k dispozici v průběhu nadcházejících měsíců.

HyperX bude spolupracovat s herními vývojáři, esportovými týmy, tvůrci obsahu, influencery a interními kreativními týmy na vytváření a navrhování produktů pro fanoušky, které lze používat při hraní her nebo je sbírat jako památky či cenné sběratelské předměty.

Produkty HX3D jsou vyráběny na platformě HP Inc. 3D tiskárnách v rámci rozvíjející se spolupráce se společností HP. Personalizované produkty HyperX jsou vyráběny s použitím ekologicky šetrného znovu použitého práškového nylonu.

V průběhu roku se plánují další edice s designovou spoluprací s tvůrci, influencery, ambasadory a dalšími slavnými osobnostmi a partnery.

Klávesa HyperX Cozy Cat bude v USA dostupná
prostřednictvím webu HyperX.com v lednu 2023. Cena této klávesy je 450 Kč. 

Našli jste v článku chybu?