Hlavní navigace

3G mobilní internet bez rychlostního omezení a bez FUPu nabízí za 600 Kč měsíčně U:fon

Sdílet

Pavel Louda 30. 7. 2009

Od 3. srpna U:fon přináší na trh podle vlastního vyjádření nejlevnější datově neomezený tarif na trhu. Tarif označený jako 3G mobilní internet za 400 Kč měsíčně je určen primárně pro zákazníky, kteří chtějí mobilní internet jako druhé připojení, nechtějí platit vysoký paušál a nepotřebují jej na multimediální internetové aplikace.
Verze tohoto tarifu s nabídkou pevná zdarma je podle poskytovatele také vhodná pro domácnosti, které zatím internet, především kvůli vysoké ceně, nemají. K paušálu navíc dostávají službu U:fonova telefonu s 200 volnými minutami na pevné linky zcela zdarma.
Tarif 3G mobilní internet Plus (dříve U:fonův Fofr internet) za 600 Kč měsíčně má nově nulovou FUP na prohlížení webových stránek a stahování/odesílání emailů a je rychlostně neomezený; zákazník má k dispozici maximální rychlost, již mu umožňuje kapacita sítě a vzdálenost od základnové stanice. Tarif 3G mobilní internet Za Nula (dříve U:fonův Fofr internet Za Nula) zůstává shodný s původním, nově však každý nový zákazník dostane 10 hodin připojení k internetu zdarma; cena dalšího připojení je 20 Kč za hodinu (účtováno po 15 minutách), zákazníci však prý nikdy nezaplatí více než 800Kč/měsíc vč. DPH.
„Trh mobilního internetu se vyvíjí velice dynamicky. S poklesem cen notebooků vznikl zcela nový trh sekundárního připojení k internetu, podpořený rozmachem sociálních sítí jako Facebook, Twitter, ICQ, Skype apod. Je pochopitelné, že nároky na podobnou službu jsou odlišné. Zákazníci za druhé připojení nechtějí platit stejné peníze jako za připojení primární. Chtějí nižší paušály, jsou méně senzitivní na parametry služby, jiní naopak nechtějí platit žádný paušál, ale jen za čas, který na internetu opravdu stráví," říká Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona.„Všem těmto potřebám jsme se snažili vyjít vstříc při definici nového portfolia datových tarifů. Společně s výrazným snížením cen zařízení tak máme opravdu pozitivní zprávy pro zákazníky, kteří pořízení mobilního internetu ke svému notebooku zvažují, nebo jej dosud považovali za cenově nedostupný," dodává Lukáš Antoš.

Našli jste v článku chybu?