Hlavní navigace

3G síť od O2 je dostupná v dalších třinácti městech, celkem už ji může využít více než 39 % populace

11. 10. 2010

Sdílet

Chytit signál 3G tak lze v oblasti Hodonína, Jičína, Klatov, Českého Krumlova, Vyškova, Znojma, Rakovníku, Jindřichova Hradce, České Lípy a Přerova. V průběhu tohoto týdne se budou moci připojit v 3G síti k internetu také obyvatelé Blanska, Příbrami a Chebu.Celkem tak 3G síť od O2 nyní pokrývá více než 39 % populace.

Navíc O2 uvádí, že měření serveru DSL.cz ukazují, že Telefónica O2 Czech Republic dlouhodobě nabízí nejvyšší průměrnou rychlost mobilního internetu v ČR. Pozici lídra v kvalitě 3G pokrytí společnost potvrdila v srpnu 2010 s průměrnou rychlostí stahování 1 789 kb/s. Bližší informace jsou na webu DSL.

Mobilní 3G síť je nyní dostupná v těchto 67 městech a jejich okolí: Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Olomouc, Ostrava, Zlín, Kladno, Rokycany, Žďár nad Sázavou, Frýdek-Místek, Beroun, Nymburk, Jeseník, Písek, Šumperk, Litoměřice, Strakonice, Děčín, Kolín, Kutná hora, Teplice, Jablonec nad Nisou, Havířov, Bruntál, Nový Jičín, Chrudim, Havlíčkův Brod, Tábor, Most, Mladá Boleslav, Třinec, Mělník, Sokolov, Vsetín, Domažlice, Opava, Trutnov, Uherské Hradiště, Pelhřimov, Rychnov nad Kněžnou, Benešov, Louny, Břeclav, Karviná, Orlová, Dolní Lutyně, Petřvald, Bohumín, Hodonín, Jičín, Klatovy, Český Krumlov, Vyškov, Znojmo, Rakovník, Jindřichův Hradec, Česká Lípa, Přerov, Blansko, Příbram, Cheb.

Našli jste v článku chybu?