Hlavní navigace

Acer uvádí 3D notebooky Aspire 5745DG

Sdílet

Martin Noska 11. 10. 2010

Nový Aspire 5745DG displej Acer CineCrystal s úhlopříčkou 15.6”, kmitočtem 120 Hz a s vysokým rozlišením spolu s technologií nVidia 3D Vision je schopný 3D obrazu, který údajně doslova vyskočí z obrazovky. Podsvícení LED diodami má zajistit syté barvy, ostré podání detailů a nízkou spotřebu.

Grafické řešení nižší třídy nVidia GeForce GT 425M a optimalizovaný systém Dolby Home Theater třetí generace mají zaručit uspokojující obraz a zvuk. Aspire 5745DG může být vybaven i mechanikou Blu-ray Disc, pomocí portu HDMI je možné jej propojit s televizorem s velkoplošnou obrazovkou, který podporuje 3D obsah.

Notebook Aspire 5745DG, osazený mobilním procesorem Intel Core i7, i5 a i3, který  zvládne veškeré běžné úkoly a dokáže přizpůsobit výkon zatížení. Je určený ke hraní nejnovějších her, tvorbu a úpravu digitálních videí, hudebních skladeb a fotografií i pro provádění aplikací s vysokými nároky na výkon.

Pevný disk s velkou kapacitou až 640 GB poskytuje uživatelům více prostoru pro ukládání souborů, zatímco víceformátová čtečka paměťových karet podporuje nejrozšířenější formáty karet, a tedy usnadňuje přenos a sdílení souborů. Až 16GB paměť DDR3 dual channel má pak zajistit hladký chod veškerých aplikací a podporuje efektivnější multitasking.

Dostupné jsou také technologie pro připojení k bezdrátovým i pevným sítím, jako např. 802.11b/g/n Wi-Fi s podporou bezdrátové technologie Acer SignalUp, Gigabit LAN a volitelný modul Bluetooth 3.0, přibližují svět na dosah. Webová kamera Crystal Eye disponuje rozlišením 1280 x 1024.

Našli jste v článku chybu?