Hlavní navigace

Adder uvádí produkt, který dokáže poslat signály USB a DVI přes kabel CAT6

11. 2. 2009

Sdílet

Extender X-DVI je určen pro uživatele, kteří vyžadují vysokou kvalitu videa. V oblastech použití jako jsou lékařství, televizní vysílání, digital signage, grafické návrhy, CAD/CAM a animace si uživatel musí být jistý, že to, co je zobrazováno na obrazovce je přesně to, co pracovní stanice generuje. Jedinou skutečnou cestou, jak toho dosáhnout, je přes digitální rozhraní, jakým je DVI. AdderLink X-DVI podporuje přenos klávesnice a myši USB a DVI na vzdálenost 50 metrů.

Adder tímto výrobkem překonal několik technologických překážek. Extender X-DVI dosahuje plný taktovací kmitočet pro single link DVI rozhraní, což znamená, že můžete přenášet libovolné rozlišení v rozsahu single link DVI. Například lze dosáhnout rozlišení až 1920x1200 při 60Hz nebo 3840x2400 při 17Hz bez nutnosti omezovat data, kmitočet nebo barevnou hloubku. Dosažení obousměrné USB komunikace současně s přenosem plného DVI rozhraní a to vše přes jediný kabel kategorie CAT6.

Jako plug & play řešení převádí AdderLink X-DVI rozšířené informace DDC EDID z monitoru zpět do počítače, takže grafická karta v počítači je vždy dobře nastavena. U zařízení AdderLink X-DVI lze provádět upgrade firmware, což by mělo zaručit jeho plnou funkčnost v budoucnosti a ochranu investice zákazníka (samozřejmě otázkou je, kdy výrobce vydávání nových verzí firmware ukončí).

AdderLink X-DVI je na straně počítače standardně napájen přes rozhraní USB, takže nepotřebuje další napájecí zásuvku a omezuje změť kabelů. Při přenosu pouze videa lze dokoupit napájecí zdroj.

Našli jste v článku chybu?