Hlavní navigace

Anketa ChannelWorld Awards 2010 odstartovala

11. 10. 2010

Sdílet

Vydavatelství IDG a projekt ChannelWorld odstartovaly 10. 10. 2010 hlasování do historicky prvních ChannelWorld Awards  na českém a slovenském trhu. Zástupci prodejců, dodavatelů služeb a výrobců mají šanci zvolit svého „Distributora roku“ v České republice a na Slovensku, a to ve třech kategoriích – Broadline distributor, Distributor s přidanou hodnotou a Specializovaný distributor (pouze v ČR). Anketu určenou čtenářům webu ChannelWorld navíc rozšířila možnost hlasovat pro Výrobce roku 2010 v osmi kategoriích včetně Partnerského portálu roku a Partnerského programu roku.

„Zástupci prodejců, dodavatelů služeb a distribučních profesionálů v oblasti ICT a spotřební elektroniky mohou vůbec poprvé zhodnotit v nezávislé anketě svou celoroční spolupráci s výrobci na českém trhu. Poprvé se také mohou hlasování zúčastnit zástupci distribučních společností,“ říká Tomáš Punar, šéfredaktor projektu ChannelWorld.

Zatímco pro „Distributory roku“ mohou hlasovat výkonní zástupci prodejců a dodavatelů služeb stejně jako zástupci výrobců, „Výrobcům roku“ dají svůj hlas prodejci a dodavatelé služeb i zástupci distribučních společností.

„Anketa ChannelWorld Awards se v lokální verzi pořádá také v Austrálii, Belgii, Indii, Kanadě, Německu nebo Nizozemí. Anketa proto bude mít i anglickou verzi a včetně výsledků ji budeme prezentovat také na mezinárodní úrovni,“ připomíná mezinárodní přesah projektu ChannelWorld Jana Pelikánová, ředitelka vydavatelství IDG Czech.

Přístup k hlasování i přehled kategorií, do kterých byly redakcí i samotnými výrobci a distributory nominovány desítky IT společností, najdete na stránkách www.ChannelWorld.cz. Hlasování se uzavře 31. 1. 2010.

Našli jste v článku chybu?