Hlavní navigace

Antivirus pro první uživatele betaverze Windows 7 nabízí Kaspersky

28. 1. 2009

Sdílet

Vydání technického prototypu Kaspersky Anti-Virus pro systém Windows 7 oznámila firma PCS. Je založen na novém antivirovém enginu, který poskytuje komplexní ochranu před všemi druhy internetových hrozeb.
Jádrem prototypu je nový antivirový engine, který oproti předešlé verzi účinněji detekuje škodlivé programy. Nový engine lépe pracuje s objekty a optimalizuje využití systémových zdrojů, a tím zrychluje kontrolu (skenování) systému. Vyšší rychlost je podle výrobce zvlášť patrná u systémů s dvou či čtyřjádrovými procesory. Architektura tohoto produktu zajišťuje vysokou produktivitu a v celém oboru údajně jedno z nejmenších zatížení systémových zdrojů. Nově uvedený prototyp je plně kompatibilní s 32 i 64bitovými verzemi operačního systému Windows 7.
„Podporu nových operačních systémů Microsoftu pokládal Kaspersky Lab vždy za svoji prioritu," uvedl Aleš Pikora, ředitel divize DataGuard společnosti PCS. „Například Kaspersky Anti-Virus pro Windows Vista uvedl současně s oficiálním uvolněním tohoto operačního systému. V okamžiku vydání systému Windows Server 2008 byl Kaspersky Anti-Virus jediným produktem na trhu, který byl certifikován přímo společností Microsoft. Uživatelé se nyní mohou sami přesvědčit, jak technologie antivirové ochrany fungují i na nové platformě."
Kaspersky Anti-Virus pro operační systém Windows 7 lze stáhnout z webu http://www.kaspersky.com/windows7 .

Našli jste v článku chybu?