Hlavní navigace

Aplikace ICQ je dostupná už i pro Windows Mobile

Sdílet

Martin Noska 29. 10. 2009

Výrobce nabízí ICQ pro Windows Mobile - stejně  jako všechny ostatní verze ICQ, jak pro klasické počítače, tak jako mobilní IM služby - uživatelům ke stažení, instalaci a použití zdarma (možnost zpoplatnění přenosu dat by si uživatelé měli ověřit u místních operátorů). Tato služba je k dispozici v německém, ruském, českém a anglickém jazyce. Služba prošla beta testováním a inovačními procesy a nyní je nabízena pro verze Windows Mobile 5, 6, 6.1 a 6.5.

Uvedení ICQ pro Windows Mobile doplní oficiální plnou verzi ICQ pro již existující platformy iPhone a BlackBerry. Tím také ICQ podle svých slov zdůrazňuje své odhodlání rozšiřovat dosah svých IM služeb na mobilních platformách, které umožňují uživatelům připojení odkudkoliv.

Pro uživatele ICQ je mobilní verze IM zajímavá také tím, že nabízí plynulé přepínání mezi počítačovou a mobilní verzí ICQ. Plně vybavená verze ICQ pro Windows Mobile umožňuje uživatelům měnit jejich status, spravovat seznam kontaktů a aktualizovat uživatelské rozhraní a další klíčové funkce známé z počítačové verze ICQ.

ICQ pro Windows Mobile je k dispozici ke stažení z webových stránek ICQ na adrese: http://www.icq.com/download/wireless/mobile_cz.html.

Našli jste v článku chybu?