Hlavní navigace

Zařízení pro správu až tisíců bezpečnostních produktů představil SonicWall

Sdílet

Pavel Louda 18. 3. 2009

Dokáže spravovat až několik tisíc zařízení SonicWall rozmístěných v interní podnikové síti nebo nainstalovaných u různých zákazníků poskytovatele služeb IT.
Integrované řešení UMA EM5000 obsahuje všechny potřebné elementy včetně operačního systému, databáze a aplikací. Zákazník tak nemusí pořizovat potřebné komponenty zvlášť, instalovat je a spravovat, což šetří celkové náklady na vlastnictví produktu. EM5000 nabízí zákazníkům alternativu k samostatnému softwarovému řešení SonicWALL Global Management System (GMS).
„Neustále se snažíme naslouchat našim zákazníkům a brát jejich odezvu co nejvíce v úvahu," řekl Jan Sijp, produktový manažer společnosti SonicWall. „Jasně jsme pochopili, jak je pro zákazníky důležité řešení správy, které jim umožní efektivně a snadno spravovat jejich sítě. Universal Management Appliance EM5000 plní právě tento účel - dává našim zákazníkům větší flexibilitu pro řízení sítě."
Další charakteristiky zařízení UMA EM5000:
- Optimalizovaná architektura, která byla účelově vyvinuta pro řešení SonicWallu
- Zařízení s posíleným zabezpečením operačního systému a aplikací, které šetří náklady na pořízení, konfiguraci a nasazení méně bezpečného obecného hardwaru.
- Intuitivní panel, který zjednodušuje správu licencí a centralizovanou definici, ovládání a nasazení až několika tisíc zařízení a vlastních zásad zabezpečení.
- Funkce pro off-line správu včetně plánovaných změn konfigurací a aktualizací firmwaru ve spravovaných zařízeních, jež minimalizují přerušení služeb.
- Podpora protokolů SNMP a TCP/IP včetně zasílání upozornění v reálném čase pro všechna zařízení a aplikace s podporou TCP/IP a SNMP pomáhá reagovat na kritické události v síti.
- Visualization Viewer, který prezentuje hierarchie zařízení ve snadno pochopitelném formátu, podstatně zjednodušuje navigaci a šetří čas ztracený vyhledáváním informací.

Našli jste v článku chybu?