Hlavní navigace

Arbes nasadí ve svých ERP systémech nástroje BI od Oraclu

Sdílet

Pavel Louda 23. 2. 2010

Arbes tímto krokem rozšířil své portfolio o nástroje Oracle BI Standard Edition One, Oracle BI Suite Enterprise Edition Plus a Oracle BI Applications.

Oracle Business Intelligence Foundation zahrnující Oracle BI Standard Edition One určenou pro organizace s 5-50 uživateli a Oracle BI Suite Enterprise Edition Plus pro velké společnosti představuje kompletní BI platformu, jež podle výrobce poskytuje analytické, reportovací a publikační nástroje, obsahuje podporu pro interaktivní panely, ad-hoc a OLAP analýzy, tiskové sestavy, proaktivní monitoring, detekci a zasílání alertů, offline analýzy a integraci s MS Office. Ústředním prvkem platformy je BI Server spojující datové zdroje do jednotného byznys modelu, který je zpřístupněný koncovým uživatelům.

BI platforma Oracle umožní vedle vytvoření manažerské nadstavby nad systémy z dílny Arbesu - především FEIS, TOPAS či OBS, také propojení dat z jiných systémů. Řešení je škálovatelné, a proto je možné je využít jak pro malá či pilotní řešení, tak i pro rozsáhlé systémy s mnoha stovkami či tisíci uživateli.

Našli jste v článku chybu?