Hlavní navigace

Asseco Solutions kupuje Arcon, dodavatele IS pro výrobní podniky

Sdílet

Pavel Louda 24. 2. 2012

Asseco tak chce posílit svou pozici mezi dodavateli systémů pro výrobní podniky. Moduly pro přípravu a řízení výrobních činností již jsou integrovanou součástí několika systémů Helios (Green, Orange a Spin).

Nyní se však rodina Helios rozrostla o kompletní systém pro řízení výrobního podniku. Kromě veškerých práv k systému Safír, resp. Safír Plus přešel Asseca Solutions celý tým pracovníků Arconu včetně jejího ředitele Jana Mlejnského.

Aktuální prioritou je zajištění kontinuity zmíněných informačních systémů a zejména podpory všech současných uživatelů. V dlouhodobém plánu pak je společně vyvinout novou generaci kvalitního software pro řízení výrobního podniku v rámci portfolia systémů Helios.

„Zákazníci Safíru mají nyní před sebou jistotu budoucnosti s podstatně rozšířenými možnostmi,“ říká Jan Mlejnský, jednatel firmy Arcon Technology.

Činnost Arconu byla od svého vzniku zaměřena na vývoj a dodávky komplexních podnikových informačních systémů pro výrobní podniky. V rámci vývoje podnikových informačních systémů je speciální pozornost věnována oblastem plánování a řízení výroby s cílem poskytovat vhodné řešení pro výrobní společnosti různých charakteristik.

Našli jste v článku chybu?