Hlavní navigace

Asseco Solutions uvedlo nový produkt Helios Nephrite

9. 9. 2020

Sdílet

Manažerům nový systém umožňuje mimo jiné delegovat práci, aniž by je příliš zatěžovala kontrola zaměstnanců. Řadovým zaměstnancům pak Nephrite podle výrobce pomáhá plnit jejich úkoly, aniž by je zatěžoval zbytečnými procesy.  

V roadmapě v nejbližší době výrobce počítá s masivním rozvojem v oblasti řízení vztahu se zákazníky, vedení projektů včetně jejich vyhodnocování a řízení firemních procesů. Využití nových technologií v Helios Nephrite slibují i v budoucnosti další inovace a vylepšení, a to jak v ovládaní, bezpečnosti i celých nových modulech.

„Helios Nephrite navazuje na úspěšný informační systém Helios Green, ze kterého přebírá všechny klady a konkurenční výhody a reaguje tak na přání více než 440 významných firem,“ vysvětluje Lukáš Ontl, vedoucí oddělení inovací a rozvoje produktů „Přichází s řadou novinek a změn, které ocení nejenom standardní uživatelé, ale především management či administrátoři systému.“

Nový rozměr nabízí systém ve třech základních oblastech: vylepšení týmové spolupráce napříč firmou, které přináší zlepšení efektivity a výkonu zaměstnanců, kteří se mohou věnovat opravdu důležitým činnostem a nezahlcují své kolegy zbytečnou operativou. Další oblastí jsou vylepšené přehledy, reporting a kontrolní nástroje, které manažerům pomáhají odhalit a zaměřit se na to opravdu podstatné.

Našli jste v článku chybu?