Hlavní navigace

ASUS představil hybridní základní desky s nejnovější čipovou sadou od Intelu

1. 10. 2009

Sdílet

ASUS představil hybridní základní desky s nejnovější čipovou sadou IntelZákladní deska P7P55D Premium se může pochlubit rozhraním SATA s rychlostí až 6 Gb/s pro datové úložiště. Model P7P55D Premium k tomuto účelu využívá formu přemostění, díky níž rozpozná potenciální výkon nejnovějších harddisků a dle výrobce tak zdvojnásobuje výkonnost oproti ostatním SATA kompatibilním mechanikám. Přemostění eliminuje potíže při přenosu a umožňuje až o 50% rychlejší čtení a zápis dat. Pro další modely řady P7P55D poskytuje ASUS k dosažení stejných výsledků také přídavnou kartu.

Asus P7P55D Premium

ASUS T.Probe je technologie aktivního chlazen, která v reálném čase detekuje a vyrovnává zatížení a teplotu fází napájení — obzvláště kolem aktivního CPU. Konverzní technologie s novou frekvencí podle Asusu zdokonaluje výkonnost tím, že maximalizuje užitečnost energie. Kromě toho základní deska řady P7P55D Premium obsahuje funkční Stack Cool 3+, a vyznačuje se čtyřmi vrstvami mědi (57g) v 8-vrstvé PCB.

Přetaktování usnadňují nástroje a režimy, mezi něž patří Auto Tuning, který povoluje automatické přetaktování; ASUS OC Profile, který nabízí profily přetaktování pro různé scénáře; ASUS Turbo Key, jenž vytváří další fyzické klávesy na klávesnici, pomocí nichž lze okamžitě zapnout přetaktování a ASUSTurboV Remote, který uživatelům umožňuje přetaktování pomocí ovladače.


Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?