Hlavní navigace

Aukce fotografií Reuters má pomoci dětem z dětských domovů

Sdílet

Martin Noska 15. 5. 2010

Podobné aukce, v nichž jsou draženy vybrané snímky reportérů Reuters, probíhají v Česku již od roku 2006 a například v loňském roce se podařilo vybrat celkem 570 000 Kč. Tato částka byla použita na ozdravné a rehabilitační pobyty, potřebné vybavení (výtah pro postižené děti, chodníček na zahradu, hrací prvky na zahradu , potřeby na lyžařský pobyt dětí, dovybavení heren) či kulturní vyžití dětí ze tří dětských domovů (Zbraslav, Dvůr Králové nad Labem a Aš).

Letos dostala Šance pro děti navíc web v novém designu s novou generací modulů aukcí, který připravila firma Onlio. Více informací o této charitativní akci najdete na stránkách www.sanceprodeti.cz, kde jsou k dispozici náhledy vybraných fotografií a je možné se zde také zaregistrovat a následně se zúčastnit dražby. Současně na Facebooku probíhá i soutěž o nejvtipnější komentář k fotografii.

Aukce končí příští týden ve středu 19. května ve 12 hodin a zúčastnit se jí mohou jak fyzické, tak právnické osoby. Vydražené fotografie dostanou vítězové v hliníkových rámech, přičemž jejich slavnostní předání proběhne 10. června.

Našli jste v článku chybu?