Hlavní navigace

Balíčky datových a hlasových služeb pro firemní klientelu představilo UPC

9. 6. 2009

Sdílet

Balíček pro firmy zahrnuje kromě základních služeb, jako jsou přístup k internetu, hlasové služby a umístění a připojení technologií, i další nabídky: například přímé propojení více pracovišť, virtuální pobočkové ústředny, národní i mezinárodní VPN, záložní poštovní servery, zajištění zahraniční konektivity (IP transit), umístění a připojení serverových farem, velkoobchodní hlasovou výměnu, dodávky technického obrazového signálu a pronájmy okruhů.
UPC provozuje tyto aktivity ve vlastní optické síti, ve které prý může garantovat jak dostupnost tak kvalitu nabízených služeb. Síť je zároveň kontrolována 24 hodin denně nově vytvořeným dohledovým centrem. Důležitou součástí služby jsou i nonstop VIP servis, speciální zákaznická linka a fakturace elektronickou poštou.
Balíčky pro samostatné podnikatele a malé firmy do deseti osob se mezi sebou liší především typem internetových služeb: UPC Talent nabízí asymetrický internet o rychlosti 10/1,5 Mb/s včetně statické IP adresy a bezpečnostního balíčku SMART Guard, možnost připojit až 5 PC a dvě telefonní linky s paušálem 1 Kč měsíčně a s procentní slevou z provolané částky na faktuře.
UPC Master nabízí symetrický internet o rychlosti 2/2 Mb/s, včetně statické IP adresy a bezpečnostního balíčku SMART Guard, možnost připojit až 10 PC a dvě telefonní linky s paušálem 1kč měsíčně a procentní slevou z provolané částky na faktuře. Zájemci mohou dále využít i nabídku na nadstandardní monitoring a servis, či na VPN nebo Site to Site službu. UPC v obou případech zabezpečuje komplexní instalaci za 1 Kč a za týž symbolický poplatek i propůjčení modemu a telefonních aparátů. Podnikatelům je opět k dispozici nonstop VIP servis, řešení výpadků do 120 minut a speciální zákaznická linka.

Našli jste v článku chybu?