Hlavní navigace

Barevné multifunkce pro menší skupiny nabízí Canon

Sdílet

Pavel Louda 3. 2. 2015

Díky technologii tisku, převzaté z modelů série imageRUNNER ADVANCE C250/ 350, umožňují nová zařízení i ekonomický barevný tisk. Je to poprvé, co Canon použil technologii samostatného toneru a tiskového válce v barevné tiskárně formátu A4 řady imageRUNNER, omezil plýtvání spotřebním materiálem a dosáhl větší efektivity tisku.

Zařízení řady C1300 je navrženo pro náročný provoz v menších pracovních skupinách a kancelářích s objemem tisku mezi 1 000 až 6 000 stránkami měsíčně, C1225 pak pro nižší měsíční objemy tisku, přibližně na úrovni 1 000 a méně stránek.

Novinkou nové řady je technologie V2 Vivid and Vibrant, která prý produkuje profesionálně vyhlížející barevné dokumenty, díky kterým si firma získá větší pozornost a bude se výrazně odlišovat od konkurence.

Zařízení tisknou rychlostí až 25 stránek za minutu, imageRUNNER C1335iF dokonce až 35 stránek za minutu.

Nové tiskárny jsou zároveň první modely řady imageRUNNER podporující standard Mopria pro tisk z mobilních zařízení a nabízející možnosti připojení na podporu mobilní práce. Uživatelé mohou využívat technologii AirPrint, tisknout a skenovat s využitím USB flash disků či pro tisk a skenování využít mobilní aplikace Canon. Schopnost skenování přímo do široké nabídky umístění a formátů, včetně kompaktních PDF s možností vyhledávání v jejich obsahu, zajišťuje snadný proces digitalizace dokumentů.

Přístroje obsahují i funkce pro bezpečný tisk, iPSec, Department ID a autorizované odesílání. Pro vyšší zabezpečení naskenovaných dat byla rovněž přidána možnost šifrování obsahu vytvářených PDF dokumentů.

Našli jste v článku chybu?