Hlavní navigace

Betaverzi nového Smart Security uvolnil Eset

6. 1. 2010

Sdílet

Všechny čtyři moduly Smart Security, tedy antivirus, antispyware, osobní firewall i antispam, byly ve verzi 4.2 podle výrobce dále vyladěny. Do celého balíku byla, kromě jiných vylepšení, přidána podpora pro Windows Automated Installation Kit 2.0 pro Windows 7, který slouží k vytváření záchranného CD. Smart Security verze 4.2 také nově podporuje poštovní klient Mozilla Thunderbird 3.

Důležitou novou vlastností je Autentifikace důvěryhodné sítě přes autentifikační server či pomocí nastavení lokální sítě. Dalším vylepšením jsou profily firewallu, které umožňují uživatelům vytvářet si vlastní profily chování firewallu pro různé situace. Zkvalitněno bylo také skenování komunikace přes protokol https. Oficiální vydání verze 4.2 se očekává v prvním čtvrtletí tohoto roku.

Nová verze nástroje Remote Administratoru umožňuje konfigurovat a spravovat i nejnovější produkty jako například Eset Mail Security for Microsoft Exchange Server nebo NOD32 Antivirus 4 pro Mac OS X / Linux, a podle výrobce představuje kompletně přepracovanou koncepci vzdálené instalace a identifikace neregistrovaných klientů či přepracovaný Group Manager s novinkou v podobě parametrických skupin.

Hlavní vlastnosti dle výrobce:

 Přepracovaná vzdálená instalace a vyhledávání neregistrovaných klientů.

 Přepracovaný Group Manager a možnost definování parametrických skupin.

 Synchronizace s Active Directory.

 Centralizovaná správa karantény.

 Průvodce slučováním pravidel firewallu.

 Podpora pro Windows Clustering.

 Implementace standardu Advanced Encryption Standard (AES).

Našli jste v článku chybu?