Hlavní navigace

Beyerdynamic představuje speciální edice tří modelů sluchátek

14. 12. 2019

Sdílet

Jedny z nejdražších bezdrátových uzavřených sluchátek přes uši vůbec, jsou určeny pro hudební nadšence, kteří si potrpí na nejvyšší kvalitu zvuku. Limitovaná edice Copper je osazena nepřehlédnutelnými měděnými prvky na sluchátkách i hlavovém mostu.

Garancí špičkového zvuku od jasných a rychlých basů přes plné a přirozené středy až po hedvábně čisté výšky jsou vlastní měniče beyerdynamic Tesla. Technologie osobní personalizace zvuku Mosayc přizpůsobí reprodukci individuálně každému posluchači podle jeho sluchových vlastností. Princip je jednoduchý – uživatel absolvuje poslechovou zkoušku, během níž systém pozná, která frekvenční pásma vnímá silněji a která naopak méně. Po absolvování tohoto osobního testu sluchu je, zjednodušeně řečeno, upraven ekvalizér sluchátek tak, že zdůrazní frekvence, v nichž má uživatel sluchový propad.

V bezdrátovém režimu vydrží vestavěná baterie až 30 hodin a pro absolutně bezztrátový poslech umožňují propojení s přehrávačem pomocí odpojitelného kabelu. Sluchátka váží včetně baterie 400 gramů, jejich impedance je 32 Ohmů a měniče jim propůjčují mimořádně velký frekvenční rozsah 5 Hz až 40 kHz. Podporují Bluetooth profily HSP, HFP, A2DP, AVRCP, GAVDP a kodeky aptX, aptX LL, aptX HD, AAC a SBC.
Cena: 21 000 Kč

Otevřená kabelová sluchátka přes uši beyerdynamic DT 990 Special Black Edition jsou modelem pro požitkáře. Limitovaná série Black Edition nabízí jedinečné a elegantní černé provedení a speciálně upravený hlavový most. Membrána a kmitací cívka s minimální hmotností se svým charakterem reprodukce blíží elektrostatickým modelům.

V kombinaci s pečlivě vyladěnou odezvou nabízí přirozený a vyvážený zvukový přednes. Měkké nastavitelné náušníky a precizně polstrovaný hlavový most spolu s jednostranně vedeným kabelem zprostředkují posluchačům špičkový komfort i při dlouhodobém používání. Jejich hmotnost je 290 gramů, impedance 250 Ohmů a sluchátka zajišťují reprodukci s velmi vysokým frekvenčním rozsahem 5 Hz až 35 kHz.
Cena: 5 200 Kč

Polouzavřená sluchátka pro kabelový poslech uspokojí i velmi náročné uživatele. Jak napovídá označení Black Edition, od běžného modelu se liší barevným, matně černým provedením a upraveným hlavovým mostem. Posluchače odmění skvělým, přirozeným a živým zvukem a jsou vhodná pro širokou škálu hudebních žánrů. Vzhledem k profesionálnímu určení je k dispozici také množství samostatně dodávaných náhradních dílů. Hmotnost sluchátek je 290 gramů, impedance 250 Ohmů a jejich vysoce kvalitní měniče zajišťují reprodukci s frekvenčním rozsahem 5 Hz až 35 kHz.
Cena: 5 200 Kč

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?