Hlavní navigace

Bezpečnostní veletrh it-sa v Norimberku zve návštěvníky z ČR

7. 9. 2012

Sdílet

it-sa 2012

Veletrh it-sa, odborná akce zaměřená na bezpečnost v IT v německy mluvících zemích, oznamuje značný nárůst výstavní plochy. Aktuálně zaujímá letošní ročník veletrhu o 20 procent více halové plochy než vloni. Pořadatelé přitom očekávají více než 300 vystavovatelů z celého světa.

Veletrh IT-Security, it-sa, se ve veletržním městě Norimberku koná jako hostující akce od roku 2009. V loňském roce se na veletrhu u 304 vystavovatelů informovalo zhruba 7 100 návštěvníků z oblasti ekonomiky, výzkumu a státní správy o nejnovějších produktech a vývoji v oblasti bezpečnosti v IT.

Obsahově se veletrh zaměřuje na témata jako Mobilní bezpečnost, bezpečný Cloud-Computing, ochrana dat, zabezpečení webových aplikací nebo autentifikace a sociální média. O těchto tématech se návštěvníci mohou cíleně informovat na přednáškách, ve workshopech, na různých akcích, tematických trasách a samozřejmě také u vystavovatelů. Veletrh kromě toho pojednává o všech aspektech bezpečnosti informací – od ochrany proti odposlechům přes bezpečnost aplikací až po certifikaci a ochranu přístupu.

Vedle stěžejních témat nabízí veletrh IT-Security pět zvláštních ploch. O všech aspektech týkajících se bezpečnost v počítačovém centru se mohou návštěvníci informovat na ploše „Perfektní počítačové centrum – plánování, výstavba a technika“. Na ploše „Oblast konvergence“ demonstruje společnost accessec GmbH společně s jinými firmami přidanou hodnotu konvergence fyzické a logické bezpečnosti.

Jako můstek k akademickému světu funguje zvláštní plocha „campus@it-sa“. Zde představují vysoké školy své nové produkty a výsledky výzkumů. Již z předchozího roku je známá plocha „Peak IAM Area“: Na ní prezentuje společnost Peak Solution GmbH společně se svými partnery „všeobecné scénáře řešení v oblasti Identity a Access managementu“. Poprvé se objeví také společný stánek pro firmy, které jsou na trhu bezpečnosti v IT zcela nové. Na ploše „startup@it-sa“ mohou prezentovat své produkty a služby a současně navazovat kontakty v oboru.


Další informace naleznete na webu veletrhu www.it-sa.de

Našli jste v článku chybu?