Hlavní navigace

Bezplatnou zabezpečenou cloudovou úschovnu dat spouští AVG - kapacitu má 5 GB

20. 2. 2011

Sdílet

Novinka uživatelům nabízí podle dodavatele zcela nový přístup k ochraně jejich nejcennějších informací - jednoduché, bezpečné a spolehlivé úložiště s podporou archivace a sdílení obsahu. Spuštěna bude příští týden.

Uložením souborů na LiveKive mohou uživatelé využít pěti volných gigabytů v  úschovně, stejně jako okamžitý přístup k tomuto obsahu ze všech svých synchronizovaných zařízení. Kromě toho snadné používání AVG LiveKive prý mění archivaci ze složitého procesu vyžadujícího velké množství paměti v rychlý, efektivní a přirozený způsob zabezpečení důležitých informací a obsahu.

„Díky službě AVG LiveKive vstupuje AVG Technologies na trh úschoven založených na technologii cloud, která bude navíc podpořena odbornými znalostmi v oboru bezplatných bezpečnostních technologií,“ řekl J.R. Smith, generální ředitel společnosti AVG Technologies. „Uložením informací na spolehlivé a zabezpečené servery se výrazně sníží počet kyberzločinců a hackerů, kteří se snaží získat přístup k souborům uloženým na jednotlivých počítačích nebo mobilních zařízeních.“

Našli jste v článku chybu?