Hlavní navigace

Big data jednoduše dostupná z mobilu

Sdílet

Pavel Louda 10. 2. 2015

Ta přináší nejen vylepšené uživatelské rozhraní s podporou mobilních zařízení, ale i snadnější nasazení či zjednodušení datového modelu.

Na první pohled je u novinky patrná výrazná změna uživatelského rozhraní, založeného na nástrojích Fiori. To je nyní nejen přehlednější, ale především přizpůsobené pohodlné práci z mobilního zařízení, ať se již jedná o tablet nebo chytrý telefon.

Nová generace zároveň přináší výrazně zjednodušený model omezující datovou náročnost. Důležitým aspektem při vývoji nové generace S/4HANA bylo také zjednodušení implementace celého systému do podnikového prostředí, a také bezproblémový provoz v různých typech infrastruktury.

Díky tomu se mohou zákazníci sami volit mezi provozem v cloudu, na místních serverech i v hybridním prostředí, přesně tak, jak odpovídá jejich potřebám.

Dalším významným faktorem, který vývoj nové verze ovlivnil, byl vzestup tzv. internetu věcí a využití velkých dat v reálném čase. SAP S/4HANA se zařadí po bok existujících cloudových řešení skupiny SAP jako je Ariba, Fieldglass a SuccessFactors.

 

Našli jste v článku chybu?