Hlavní navigace

Canon uvádí na trh speciální velkoformátové tiskárny

Sdílet

-rd 25. 1. 2016

Canon uvádí na trh modelovou řadu UV flatbed tiskáren Océ Arizona 1200. Nová série je navržena pro poskytovatele tiskových služeb z oblasti tisku venkovních reklamních materiálů, výroby speciálních tiskových výstupů a reprografie i pro fotografické laboratoře.

Poskytovatelé tiskových služeb mohou nyní přímo tisknout na neobvyklé a různě tvarované materiály, jako je plátno, dřevo, keramika nebo sklo. Nová série tak najde uplatnění i v oblasti potisku obalů a obkladů. Vakuový systém slouží k spolehlivému zafixování i zvlněných pevných materiálů. Nechybí ani nový systém UV vytvrzování, který snižuje zahřívání povrchu a umožňuje tisk i na nejtenčí a na teplo velmi citlivá média. 

Nová zařízení využívají až šest barev a k dispozici jsou i varianty s bílým inkoustem a lakem. Díky možnosti rozšíření o světle azurový a světle purpurový inkoust si nové tiskárny poradí také při tisku fotografií a uměleckých výstupů. 

„Pro středně velké poskytovatele tiskových služeb dnes existuje ohromná příležitost, jak si zajistit pokračování svého růstu. Dokonce bez ohledu na to, zda působí v oblasti grafické komunikace, obalových služeb, průmyslového tisku nebo maloobchodu,“ říká Pierre-Olivier Esteban, European TDS/DGS Marketing Director ve společnosti Canon Europe. 

Našli jste v článku chybu?