Hlavní navigace

Cisco představilo řešení s technologií in-memory

Sdílet

Pavel Louda 30. 10. 2012

Podniky mohou pomocí těchto produktů s implementovanou technologií in-memory analyzovat rozsáhlé objemy dat v reálném čase nebo provozovat flexibilní datové sklady.

Díky cloudové architektuře tak firmy podle výrobce získají odolné a bezpečné řešení vhodné pro provoz svých klíčových aplikací.

Cisco pro SAP Hana je dostupné ve třech základních rozměrech rack modulů – extra-small, small a medium – s kapacitou až 0,5 TB pro uživatelská data. Všechny moduly jsou připraveny pro práci v serverech rodiny UCS C-Series.

Portfolio zahrnuje také blade servery s možností rozšíření paměti až na 8 TB. Toto řešení je založené na rodině serverů UCS B-Series.

Jako storage je možné zvolit mezi řešeními od EMC nebo NetApp. Součástí nabídky je i program Solution Support Service for SAP solutions, pokrývající nejen produkty Cisco a SAP, ale také moduly třetích stran vytvořených právě pro platformu Hana.

„In-memory technologie HANA a Cisco UCS vytváří kombinaci, která je schopna odpovědět na požadavky firem v boji s růstem dat a jejich zpracováním,“ řekl Tomáš Novák, Product Specialist společnosti Cisco.

Našli jste v článku chybu?