Hlavní navigace

Cloudovou aplikaci pro spolupráci týmů na dálku představil SAP

Sdílet

Pavel Louda 5. 6. 2010

Uživatelé v ní mohou snadno sdílet informace, dokumenty, harmonogramy a poznámky a mohou v jejím rámci také používat integrované aplikace, jakou jsou například Cisco WebEx, Box.net nebo Evernote. Limitovanou verze novinky je k dispozici zdarma.

Tím, že je aplikace založena na cloudu, umožňuje zapojit do týmové spolupráce jak lidi z různých oddělení organizace, tak i zvnějšku. Všichni mezi sebou mohou jednoduše sdílet nové informace, dokumenty, harmonogramy a poznámky.

Členové týmu si mohou dávat zpětnou vazbu ke svým projektům, vytvářet analýzy, strategii a provádět brainstorming. Dále mohou společně posuzovat nastalé situace, rozvíjet strategii a dělat jasná rozhodnutí. Díky tomu, že je veškerá komunikace a činnost zaznamenávána, si mohou jednoduše zpětně dohledat historii veškerých svých aktivit.

Architektura novinky je otevřená pro propojení s aplikacemi jiných společností. Je zde například integrován komunikační software Cisco WebEx pro pořádání schůzek na dálku nebo cloudový systém Box.net, který usnadňuje podnikům sdílet a spravovat obsah on-line. Dále se uživatelé mohou propojit s aplikací Evernote, která jim umožňuje zapisovat si poznámky, ukládat výsledky práce nebo zachycovat nápady.

Díky technologii pro podporu čtení dokumentů od Scribd.com si mohou uživatelé číst dokumenty ve formátech Microsoft Word a Microsoft Excel přímo v prostředí StreamWorku, aniž by si museli stáhnout nebo otevřít soubor v novém okně.

SAP nabízí verzi SAP StreamWork s limitovanou pamětí a omezenými funkcemi zdarma, profesionální verze s lepším zabezpečením stojí od 9 dolarů měsíčně.

Našli jste v článku chybu?