Hlavní navigace

Co chystá Océ na veletrh Ipex 2010?

19. 4. 2010

Sdílet

Pro demonstraci chce Océ prezentovat produkční a softwarové systémy, pokrývající kompletní řetězec životního cyklu dokumentů. Ty budou prezentovány v kontextu aplikací digitálního tisku novin, knih na vyžádání, direct mailů, merkantilií, TransPromo aplikací a aplikací pro kancelářské prostředí, stejně jako velkoformátových a Graphic Arts aplikací, samozřejmě včetně materiálů pro všechny tyto aplikace.

Společnost Océ bude na Ipexu prezentovat, jak zákazníci mohou zlepšit návratnost investic u svých produkčních systémů a obchodně tak růst. Kvalita, služby, inovace a udržitelnost budou samozřejmě klíčovými tématy. Bude kladen důraz na pozici v oblasti vývoje technologií, včetně:
- Vývoje od monochromatických transakčních dokumentů k plnobarevným TransPromo tiskům
- Vývoje od ofsetem tištěných neadresných direct mailů k cíleným plnobarevným exkluzivním direct mailům
- Vývoje od velkých ofsetem tištěných nákladů knih a novin k malonákladovým tiskům knih a aktuálních plnobarevných novin na vyžádání.

“Get back to growth” nebo-li “Začněte znovu prosperovat” bude pro Océ spojovací linkou na 1 050 čtverečních metrech výstavní plochy stánku 150B v hale 12 na letošním Ipexu, který se koná od 18. do 25. května 2010 v NEC, Birmingham, Anglie.

Na veletrh Ipex je možné se zaregistrovat na http://global.oce.com/events/ipex/default.aspx a získat tak volnou vstupenku.

Našli jste v článku chybu?