Hlavní navigace

Comdata otevírá tuzemskou pobočku, nabírá spoustu zaměstnanců

8. 11. 2012

Sdílet

Italská skupina Comdata, referenční partner v oblasti služeb a  BPO (Business Process Outsourcing), zahájila provoz svých aktivit na půdě České republiky. Nově otevřená pobočka Comdata Czech v Ostravě nabídne nejméně 100 nových pracovních pozic.

Hlavním zákazníkem bude společnost Vodafone Czech Republic. Otevření pobočky Comdata Czech, kde bude zaměstnáno okolo 100 zaměstnanců, bude mít podle představitelů firmy kladný dopad na míru zaměstnanosti v místní komunitě: strategický plán počítá s nárůstem počtu zaměstnanců asi na 200 během prvního roku provozu a rozvojem činností back-office a vymáhání pohledávek.

„Zahájení činnosti společnosti Comdata Czech je důležitým krokem v historii rozvoje naší společnosti," říká Andrea Tonoli, ředitel Comdata Czech. „Díky know-how a technickým znalostem z našich vlastních řad, moderní infrastruktuře a s použitím nových technologií bude naše nová pobočka silnou inovativní a dynamickou jednotkou a symbolem průmyslového a technologického rozvoje celé České republiky.“

Našli jste v článku chybu?