Hlavní navigace

Compliance Management od Novellu nově integruje identity i z prostředí SAPu

Sdílet

Pavel Louda 2. 7. 2009

Compliance Management Platform verze 1.0 byla navíc nedávno certifikována společností SAP pro integraci s aplikací SAP BusinessObjects Access Control.
Compliance Management Platform a BusinessObjects Access Control podle Novellu společně poskytují naprostý přehled o podnikových systémech, kontrolu nad síťovými prostředky, aplikacemi ERP a dalšími kritickými podnikovými aplikacemi. Toto integrované řešení pomůže organizacím nasadit komplexní systém správy identit, který vyhovuje platným předpisům, a vyřešit všechny otázky shody v podniku.
Díky integraci obou řešení mohou podniky zajistit přidělování uživatelských účtů v souladu se zákonnými požadavky prakticky v jakémkoli prostředí.
Nabídka společnosti Novell pomůže uživatelům aplikací SAP splnit bezpečnostní požadavky a vládní předpisy vytvořením jednotného přehledu o činnosti uživatelů napříč všemi aplikacemi v podniku. Zákazníci aplikace SAP ERP a řešení SAP BusinessObjects pro podnikové řízení, rizika a shodu (GRC) mohou prý nově uplatňovat bezpečnostní pravidla napříč systémy SAP i non-SAP a potom ověřit konzistentní vynucování těchto zásad. To jim ušetří čas a peníze, neboť nebude docházet k duplicitní práci a omezí se riziko chyby.

Našli jste v článku chybu?