Hlavní navigace

CZ.NIC chystá konferenci zaměřenou na IPv6

Sdílet

Martin Noska 15. 5. 2010

10. Setkání českých specialistů z oblasti internetu a internetových technologiínorganizuje sdružení CZ.NIC, správce české domény nejvyšší úrovně .CZ. Příspěvky a diskuze se budou věnovat aktuálním tématům internetového světa, například DNS (podpis kořenové zóny, DNSSEC), doménové bezpečnosti nebo open source. Hlavní pozornost organizátorů si tentokrát zasloužila témata spojená s protokolem IPv6.

V průběhu prvního dne konference Internet a Technologie 10 proběhne také vyhlášení výsledků pátého ročníku ankety Czech Open Source 2010, kterou již tradičně pořádá odborný informační server Root.cz. Slavnostní vyhlášení celkového vítěze se v Národní technické knihovně uskuteční v pondělí 7. června v 17:20 hodin.

Stejně jako v loňském roce bude i letos konference Internet a Technologie 10 streamovaná. Zájemci ji tak budou moci opět sledovat na stránkách www.nic.cz/it10/ a nově po oba dva dny i na webu Root.cz.

Více informací o konferenci Internet a Technologie 10 včetně programu, přednášejících a registračního formuláře najdou zájemci na již zmíněné adrese www.nic.cz/it10/.

Našli jste v článku chybu?