Hlavní navigace

D-Link představil jednoduché UTM určené pro segment SOHO

3. 9. 2009

Sdílet

Produkt NetDefend DFL-160 nabízí podle výrobce jednoduše použitelný webový ovládací panel, který umožňuje uživateli snadno nastavit a udržovat zabezpečení sítě. Firewall je vestavěn do kompaktního boxu, který lze umístit přímo na stůl.
D-Link spolupracoval na jeho funkcionalitě s některými dalšími výrobci. Například jde o Kaspersky Lab, nabízející antivirovou technologii, Endeavor Security, poskytující systém prevence průniků (IPS), či ContentKeeper Technologies, dodávající škálovatelné řešení pro filtrování obsahu.
DFL-160 je vybaven rozhraním Gigabit Ethernet, které zaručuje rychlý přenos dat a kompatibilitu s existujícím síťovým hardwarem. Propustnost firewallu je až 70 Mb/s a při použití virtuální privátní sítě (VPN) lze dosáhnout rychlosti až 25 Mb/s. Speciální gigabitový port demilitarizované zóny (DMZ) podporuje servery, které musejí vystupovat jako zařízení viditelná z vnějšku sítě.
„DFL-160 splňuje potřeby malých kanceláří, které nemají vlastní IT podporu,
a poskytuje profesionální zabezpečení sítě proti rostoucímu počtu rizik přicházejících z moderního on-line světa," vysvětluje Osbert Ong, vedoucí managementu produktů D-Link Europe. „Tento nejmladší člen rodiny NetDefend je vybaven mnoha pokročilými UTM funkcemi, které se často nacházejí jen u dražších firemních produktů. Nyní mohou využívat profesionální zabezpečení sítě i úplní začátečníci v tomto oboru.″

Našli jste v článku chybu?