Hlavní navigace

Další várka hardwaru pro hráče

Sdílet

-rd 9. 6. 2020

Notebook Omen 15 je dodáván v barevném provedení Mica Silver nebo Shadow Black s volitelným plně nastavitelným individuálním RGB podsvícením jednotlivých kláves.V maximální konfiguraci se dodává grafická karta NvidiaGeForce RTX 2070 Super s designem MAX-Q, procesor Intel Core i7 H až desáté generace, případně AMD, které jsou v noteboocích řady Omen k dispozici vůbec poprvé (na výběr jsou i procesory AMD Ryzen 7 řady H). Operační paměť může být až do velikosti 32 GB. Notebook je dodáván v řadě variant, pokud jde o úložný prostor, včetně verzí s až 1 TB PCIe SSD nebo s duálním PCIe SSD podporujícím RAID 0.

Displej s úhlopříčkou 15,6 palců je připevněný na nově navrženém plochém pantu umožňující otevření displeje až do úhlu 180 stupňů. K dispozici jsou verze včetně OLED s rozlišením UHD 120 Hz nebo FHD 300 Hz a vybrané konfigurace podporují technologii Nvidia G-Sync.

Notebook jako vůbec první herní laptop na světě je vybaven termoelektrickým infračerveným senzorem, jenž umožňuje optimalizovat odvod tepla, lépe kontrolovat otáčky ventilátoru, hlasitost a maximalizovat tak výpočetní výkon díky funkci Dynamic Power, která je k dispozici v  aplikaci Omen Command Center.

Dalšími novinkami jsou herní myši Omen Vector i Omen Vector Essential. Prvně jmenovaná je vybavena senzorem Omen Radar 3 třídy eSports a podporuje rozlišení až 16 000 dpi s 99% přesností, rychlost sledování 400 IPS, zrychlení a autokalibraci.

Nový notebook HP Pavilion Gaming 16 je vůbec první 16palcový herní počítač společnosti HP. Může být vybaven procesorem Intel Core i7 až 10. generace a grafickou kartou až řady Nvidia GeForce RTX 2060 s designem Max-Q. IPS displej s minimálními okraji a jasem 300 nitů nabízí obnovovací frekvenci až 144 Hz při rozlišení 1080p.

Je prvním notebookem řady Pavilion Gaming, který obsahuje software Omen Command Center, a je vybaven technologií Wi-Fi 6.

Našli jste v článku chybu?