Hlavní navigace

Dell Technologies má nástroje pro správu multicloudu

6. 6. 2019

Sdílet

Řešení Dell Technologies Cloud, které kombinuje výkon produktů společnosti VMware a infrastrukturu Dell EMC nabízí konzistentní infrastrukturu a provoz pro IT zdroje v různých veřejných a privátních cloudech a hraničních prostředích bez ohledu na jejich umístění.

Portfolio řešení Dell Technologies Cloud se skládá z nových platforem Dell Technologies Cloud a nové nabídky Datové centrum jako služba VMware Cloud on Dell EMC, která kombinuje zařízení Dell EMC VxRail se základními technologiemi společnosti VMware. Ta je dodávána formou modelu Datové centrum jako služba pro místní prostředí, a je společně navržena a dodávána společností Dell Technologies s nepřetržitě poskytovanou službou, kterou plně spravuje společnost VMware.

Platformy Dell Technologies Cloud jsou nyní dostupné globálně. Datové centrum jako služba Dell Technologies Cloud, které je dodáváno jako služba VMware Cloud on Dell EMC se zařízeními VxRail, je v současné době dostupné v nasazeních jako beta verze s omezenou dostupností pro zákazníky. Plná dostupnost je plánována na druhou polovinu roku 2019.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?