Hlavní navigace

Distributorem podnikových komunikačních systémů Avaya se nově stává Avnet

14. 5. 2011

Sdílet

Tuto oblast pokrývají nejen produkty z rodiny Avaya Aura a Avaya IP Office, ale také síťové produkty Nortel, dnes označované jako Avaya Data. Specialitou jsou pak hlasová řešení Avaya Tenovis, pro jejichž produkty Integral Enterprise a Integral 5E easy je Avnet dokonce  výhradním distributorem pro Českou republiku.

Zároveň s tímto kontraktem nastupují do společnosti Avnet na pozici Avaya Key Account Roman Novák a na pozici Technical Specialist David Bicera.

Zásadní výhodou české pobočky Avnetu je podle jejího vedení využívání osvědčených centralizovaných nákupů skrze Avnet UK, kde také sídlí jeden z nevětších skladů tohoto výrobce (průměrná hodnota zboží Avaya ve skladech v regionu EMEA činí přes 3 miliony dolarů).

„Další výhodou je nepřetržitá spolupráce se zkušenými kolegy v zahraničí. Know-how těchto on-line specialistů využíváme pro ještě lepší a profesionálnější podporu našich obchodních partnerů", dodává David Bicera.

Samozřejmostí je rozšířená nabídka školení Avaya a profesních certifikací a Pearson VUE přímo ve školicím středisku společnosti Avnet.

Našli jste v článku chybu?