Hlavní navigace

Do Česka přijde Xbox Mini Fridge a další

Sdílet

Radan Dolejš 7. 9. 2022

Společnost Tech Data je nyní v Česku, na Slovensku a v Maďarsku výhradním partnerem Ukonic a distributorem produktů, které na trhu zatím neměly oficiální zastoupení. 

„Je to velký úspěch našeho Xbox týmu. Jsme moc rádi, že díky smlouvě s Ukonic můžeme i v Česku nabídnout produkty, které milují všichni geekové nebo fanoušci fantasy a sci-fi,“ uvedl Martin Zídek, produktový manažer Microsoft Xbox v Tech Data. 

Díky smlouvě začnou vybraní partneři Tech Data již od října nabízet nejpopulárnější produkt Ukonic, mini chladničku Xbox Mini Fridge, jejíž podoba věrně kopíruje herní konzoli Microsoftu Xbox. Design konzole vyvolal u některých lidí v herním světě posměšné reakce a přirovnání k lednici.

Na to Microsoft reagoval nejprve výrobou skutečných lednic ve tvaru Xbox. Na ně navazují minichladničky Xbox Mini Fridge vyrobené ve spolupráci se společností Ukonic, které jsou označovány za nezbytnou součást každého „hráčského doupěte“. Ukonic již od roku 2003 vyrábí různé produkty především pro domácí užití, které designově vycházejí například ze slavných filmů, comicsů a počítačových her. 

Ukonic na základě licencí využívá pro své produkty značky Microsoft, Nintendo, Marvel, Minecraft, Star Trek, Star Wars a mnoho dalších. V sortimentu firmy je například oblečení, nábytek, nádobí, osvětlení a další doplňky.

Našli jste v článku chybu?