Hlavní navigace

Držitelé licencí Software602 Groupware Server 6 dostávají možnost přejít na IceWarp Server 10

12. 12. 2009

Sdílet

Držitelé licencí Software602 Groupware Server 6 dostávají možnost přejít na IceWarp Server 10


Groupware Server 6 v současné době využívají stovky organizací různých velikostí ve všech částech světa, jak v USA, tak v České republice. Firma Software602 nebude vyvíjet další verze, aby se mohla plně soustředit na řešení pro elektronizaci dokumentů a procesů. Organizace s platnou licencí Groupware Server 6 dostanou možnost přejít za zvýhodněnou cenu na IceWarp Server 10, což je pokročilé řešení pokrývající stejnou oblast funkcí a přinášející další možnosti, včetně podpory mobilních zařízení. Jedná se o produkt, který se již reálně prosadil v konkurenci největších hráčů na globálním trhu.

V ceně je zahrnut také softwarový nástroj, který usnadní přechod na nový systém (automatický převod uživatelů, emailů apod.). Registrovaným zákazníkům, kteří se rozhodnou zůstat u Groupware Server 6, bude nadále poskytována technická podpora do 31. 12. 2010. V případě zájmu o další využívání služby Internet Security Service je zapotřebí do konce letošního roku zakoupit prodloužení licence o 12 měsíců.

IceWarp v ČR zajistí každému zákazníkovi, který přejde z 602 na novou platformu nejen migraci řešení zdarma, ale také nabídne stávajícícím správcům sérii školení.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?