Hlavní navigace

Dvoupásmový USB adaptér představuje TP-LINK

Sdílet

Tadeáš Pelech 10. 5. 2012

TL-WDN3200Díky podpoře obou veřejně dostupných frekvenčních pásem získají uživatelé plynulejší provoz bezdrátové sítě bez výpadků a prodlev způsobených interferencí z okolních sítí.

Adaptér podporuje standard 802.11n, díky čemuž dosahuje v obou frekvenčních pásmech maximální teoretické přenosové rychlosti až 300 Mb/s. Představuje tak vhodnou volbu pro uživatele provozující úkony náročné na přenos dat či odezvu, jako je streamování videa v kvalitě HD nebo hraní online her.

Dvoupásmový adaptér TL-WDN3200 nabízí uživatelům rychlý a nerušený přenos dat po frekvenčním pásmu 5 GHz. Použít jej lze například pro rozšíření staršího notebooku či počítače o podporu nových technologií pro rychlejší bezdrátový přenos dat. Adaptér může díky podpoře obou pásem přistupovat i na bezdrátové sítě o frekvenci 2,4 GHz a zajišťuje tak kompatibilitu se staršími sítěmi.

Model TP-LINK TL-WDN3200 podporuje také rychlé připojení k bezdrátové síti stisknutím tlačítka WPS, díky čemuž umožňuje i méně zkušeným uživatelům snadné a rychlé připojení k zabezpečené síti.

Dvoupásmový adaptér lze zakoupit v síti autorizovaných distributorů a prodejců společnosti TP-LINK za doporučenou maloobchodní cenu 499 Kč včetně DPH.

Vlastnosti bezdrátového adaptéru TL-WDN3200

  • Podpora pásma 2,4 GHz (IEEE 802.11b/g/n) i 5 GHz (IEEE 802.11a/n 5 GHz)
  • Maximální teoretická přenosová rychlost dosahuje v obou pásmech 300 Mbit/s
  • Rozhraní USB 2.0
  • Podpora infrastrukturního i ad-hoc módu
  • Snadné připojení k bezdrátové síti díky technologii WPS
  • Jednoduchý průvodce instalací a konfigurací
Našli jste v článku chybu?