Hlavní navigace

EMC integruje nástroj Networker do systémů Data Domain pro vyšší rychlost zálohování

16. 6. 2010

Sdílet

Díky tomu, že je nově integrován se systémy EMC Data Domain, a díky své stávající integraci s platformou EMC Avamar je nástroj EMC NetWorker dle zástupců výrobce jedinou softwarovou aplikací pro zálohování, jež zajišťuje hladkou integraci s těmito dvěma deduplikačními řešeními.

Těsná integrace podnikových deduplikačních úložišť a zálohovacího softwaru tvoří základ pro nový návrh zálohování, který má omezit na minimum potřebu pásek a podpořit nároky virtuálních datacenter. Přístup společnosti EMC má umožnit IT oddělením lépe řídit postupy zálohování, plně využít výhod systémů pro ochranu dat na discích a uplatňovat efektivní síťovou replikaci, která minimalizuje závislost na pomalejších metodách zálohování založených na páskách.

Výsledkem integrace nástroje NetWorker s novým softwarem Data Domain Boost bude optimalizované rozhraní s úložnými systémy Data Domain, které má dle EMC přinést následující výhody v oblastech výkonu a použitelnosti:

•    Části procesu deduplikace se přenášejí do uzlů zálohovacího úložiště v nástroji NetWorker, což  zvyšuje rychlost zálohování, omezuje provoz v síti a zajišťuje efektivnější využití prostředků.
•    Replikace s řízeným klonováním (Cloning Controlled Replication) zajišťuje správu softwaru DD Replicator a poskytuje úplný přehled o všech zálohách v primárním i sekundárním umístění, včetně podpory různých zásad uchovávání záznamů pro jednotlivá umístění.
•    Instalaci systémů Data Domain zjednodušuje nové rozpoznávání zařízení a konfigurace založené na průvodcích.
•    Nové sestavy monitorování a sběru dat v systémech Data Domain zjednoduší správu a zvyšují přehled o systému během celé operace zálohování.

Integrace softwaru NetWorker se systémy Data Domain bude dostupná na základě licence v druhé polovině roku 2010.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?