Hlavní navigace

EMC integruje nástroj Networker do systémů Data Domain pro vyšší rychlost zálohování

Sdílet

Martin Noska 16. 6. 2010

Díky tomu, že je nově integrován se systémy EMC Data Domain, a díky své stávající integraci s platformou EMC Avamar je nástroj EMC NetWorker dle zástupců výrobce jedinou softwarovou aplikací pro zálohování, jež zajišťuje hladkou integraci s těmito dvěma deduplikačními řešeními.

Těsná integrace podnikových deduplikačních úložišť a zálohovacího softwaru tvoří základ pro nový návrh zálohování, který má omezit na minimum potřebu pásek a podpořit nároky virtuálních datacenter. Přístup společnosti EMC má umožnit IT oddělením lépe řídit postupy zálohování, plně využít výhod systémů pro ochranu dat na discích a uplatňovat efektivní síťovou replikaci, která minimalizuje závislost na pomalejších metodách zálohování založených na páskách.

Výsledkem integrace nástroje NetWorker s novým softwarem Data Domain Boost bude optimalizované rozhraní s úložnými systémy Data Domain, které má dle EMC přinést následující výhody v oblastech výkonu a použitelnosti:

•    Části procesu deduplikace se přenášejí do uzlů zálohovacího úložiště v nástroji NetWorker, což  zvyšuje rychlost zálohování, omezuje provoz v síti a zajišťuje efektivnější využití prostředků.
•    Replikace s řízeným klonováním (Cloning Controlled Replication) zajišťuje správu softwaru DD Replicator a poskytuje úplný přehled o všech zálohách v primárním i sekundárním umístění, včetně podpory různých zásad uchovávání záznamů pro jednotlivá umístění.
•    Instalaci systémů Data Domain zjednodušuje nové rozpoznávání zařízení a konfigurace založené na průvodcích.
•    Nové sestavy monitorování a sběru dat v systémech Data Domain zjednoduší správu a zvyšují přehled o systému během celé operace zálohování.

Integrace softwaru NetWorker se systémy Data Domain bude dostupná na základě licence v druhé polovině roku 2010.

Našli jste v článku chybu?