Hlavní navigace

Epicor vylepšil své ERP, cílem je vyšší výkon

Sdílet

Pavel Louda 18. 6. 2012

Řešení nabídne více než 300 nových funkcí a vylepšení, jejichž cílem je dále zvýšit výkon, spolehlivost a snadnost používání systému. Nová verze je k dispozici ve více než 60 zemích. Vylepšení se týkají všech součástí řešení včetně architektury Epicor ICE Business.

Společnost Epicor při vývoji nové verze spolupracovala se svými zákazníky po celém světě; 6 z nich již novou verzi používá. Nové vydání ERP systému poskytne vyšší výkon optimalizovaný vzhledem k reálným, v současnosti používaným IT systémům. Vylepšení výkonu se týká především fungování ve složitém prostředí a zpracování velkých objemů dat.

Některé části byly v nové verzi kompletně přepracovány, což umožnilo zvýšit rychlost transakcí až 7,5krát. Jednotný pohled na klíčové procesy usnadní práci koncovým uživatelům systému.

Nová verze vychází z ERP řešení Epicor 9, které bylo uvedeno v roce 2008. Základem systému je architektura Epicor True SOA, která je speciálně navržena pro snadnou integraci aplikací v rámci firmy i pro spolupráci mezi více firmami.

Systém používají především společnosti působící v oblasti výroby, distribuce, finančních služeb a maloobchodu, jimž umožňuje inovovat podnikání, vylepšovat podnikové procesy a mít nad nimi integrovaný přehled.

„Aby firmy mohly obstát v dnešním světě a mít konkurenční výhodu, potřebují pro podporu rozhodování a další procesy výkonný ERP systém. Jeho komplexnost a plná funkcionalita však nesmí znamenat složitost používání,“ uvádí Paul Farrell, výkonný viceprezident společnosti Epicor. „Novou verzi ERP systému jsme navrhli právě se zřetelem k těmto požadavkům našich zákazníků.“

Našli jste v článku chybu?