Hlavní navigace

Epson prodal 15 miliónů velkokapacitních tiskáren s tankovým systémem

15. 7. 2016

Sdílet

Nový typ tiskárny zaznamenal podle výrobce pozitivní dojem na trhu. Zvlášť patrné je to prý na rozvíjejících se trzích, kde prodej této řady představuje přibližně 10 % z celkového prodeje tiskáren (laserových a inkoustových), což odpovídá zhruba 45 milionům kusů.

Epson nadále předpovídá silný růst s odhadem celosvětového ročního růstu prodeje o téměř 40 % z celkového prodeje inkoustových tiskáren Epson, ve srovnání s 30 % a 35 % v minulých letech.

Epson tvrdí, že za úspěchem velkokapacitních tiskáren s inkoustovým tankovým systémem stojí řada faktorů. Zásobníky inkoustu s vysokou kapacitou jsou účelové a plně integrované umožňující spolehlivé řešení.

Nabízí také jistý aspekt pohodlí, neboť uživatel naplní velkokapacitní nádržky inkoustem a může bez přerušení tisknout tisíce stránek (bez nutnosti častého doplňování tiskárny inkoustovými kazetami).

Dalším důležitým faktorem je efektivnost nákladů. Tiskárny s inkoustovým tankovým systémem prý nabízí ultra nízké náklady na tisk, neboť jsou dodávány spolu s inkoustovými lahvičkami s vysokou výtěžností.

Našli jste v článku chybu?