Hlavní navigace

Epson prodal 15 miliónů velkokapacitních tiskáren s tankovým systémem

Sdílet

-rd 15. 7. 2016

Nový typ tiskárny zaznamenal podle výrobce pozitivní dojem na trhu. Zvlášť patrné je to prý na rozvíjejících se trzích, kde prodej této řady představuje přibližně 10 % z celkového prodeje tiskáren (laserových a inkoustových), což odpovídá zhruba 45 milionům kusů.

Epson nadále předpovídá silný růst s odhadem celosvětového ročního růstu prodeje o téměř 40 % z celkového prodeje inkoustových tiskáren Epson, ve srovnání s 30 % a 35 % v minulých letech.

Epson tvrdí, že za úspěchem velkokapacitních tiskáren s inkoustovým tankovým systémem stojí řada faktorů. Zásobníky inkoustu s vysokou kapacitou jsou účelové a plně integrované umožňující spolehlivé řešení.

Nabízí také jistý aspekt pohodlí, neboť uživatel naplní velkokapacitní nádržky inkoustem a může bez přerušení tisknout tisíce stránek (bez nutnosti častého doplňování tiskárny inkoustovými kazetami).

Dalším důležitým faktorem je efektivnost nákladů. Tiskárny s inkoustovým tankovým systémem prý nabízí ultra nízké náklady na tisk, neboť jsou dodávány spolu s inkoustovými lahvičkami s vysokou výtěžností.

Našli jste v článku chybu?