Hlavní navigace

Epson ukázal novou generaci technologie chytrých brýlí Moverio

Sdílet

-rd 20. 1. 2021

Nová řada Moverio, která zahrnuje chytré brýle BT-40 a BT-40S, nabízí uživatelům řadu nových funkcí, včetně širšího zorného pole, výrazně vyššího HD rozlišení, vysokého kontrastu, lepší konektivity a pohodlnějšího designu pro snadné nošení.

Mezi hlavní vlastnosti nejnovějších chytrých brýlí od společnosti Epson patří:

  • vyšší rozlišení displeje – Full HD 1080p (1920 x 1080);
  • širší zorné pole o 34 stupních – ekvivalentní projekci 120" obrazovky ze vzdálenosti 5 metrů;
  • kontrastní poměr 500 000:1 znamená, že aktuálně nevyužívaný prostor displeje se jeví jako skutečně průhledný;
  • nový design sluchátek s pokročilým rozložením hmotnosti a volitelnými polštářky na nos;
  • vylepšený estetický design s konstrukcí ve stylu klasických brýlí a volitelnými tmavými skly;
  • rozhraní USB-C pro připojení k externím zařízením;
  • binokulární, průsvitný displej Si-OLED.

Brýle Moverio BT-40 lze prostřednictvím rozhraní USB-C připojit k široké škále kompatibilních zařízení, jako jsou chytré telefony, tablety a notebooky. Lze je využít jako sekundární nebo rozšířený displej, podobný externímu monitoru nebo projektoru pro osobní použití. Displej s vysokým rozlišením nabízí ostřejší barvy a dokáže zrcadlit obsah z připojených zařízení.

Brýle Moverio BT-40 mají výhodu velkého displeje s vysokým rozlišením, který si zobrazí pouze daný uživatel. Jsou tedy ideální pro uživatele mimo kancelář či ve veřejných prostorách, kde ochrana soukromí a pohodlí hrají důležitou roli. Brýle lze je snadno nosit přes dioptrické brýle. Dodávají se s polštářky na nos, které uživatelům umožní optimální nošení a jejich tvar lze upravit tak, aby sedly každému uživateli.

Model Moverio BT-40S nabízí možnost inteligentní řídicí jednotky s operačním systémem Android pro individuální integrací softwaru. Inteligentní řídicí jednotka Moverio je kompatibilní se službou Google Play a přizpůsobena pro celou řadu komerčních aplikací. Brýle disponují integrovanou dotykovou obrazovku, individuálně přizpůsobeným uživatelským rozhraním, rozšiřitelnou pamětí až 2 TB a stupněm krytí IPx2 pro lepší odolnost. Řídicí jednotka zahrnuje vestavěné připojení Wi-Fi, Bluetooth, GPS, kompas, akcelerometr, gyroskop, kameru, blesk, mikrofon a zvukový konektor.

Obsahuje také dobíjecí baterii zajišťující až 5 hodin přehrávání videa. Brýle Moverio BT-40S pomohou zejména nezávislým dodavatelům při vývoji a vylepšování nových a stávajících aplikací v řadě využití, jako je zážitková projekce pro návštěvníky, titulky či využití ve stomatologii.

Našli jste v článku chybu?