Hlavní navigace

Epson uvádí školní projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností

6. 12. 2009

Sdílet

Nové modely jsou vhodné pro použití se standardními nebo interaktivními bílými tabulemi, neboť velmi krátká projekční vzdálenost dle výrobce redukuje rušení obrazu odlesky a stíny.  

Řada projektorů s velmi krátkou projekční vzdáleností společnosti Epson se skládá z pěti projektorů, z nichž dva mají zabudované interaktivní funkce a vytvoří z každé projekční plochy interaktivní plochu. Projektory Epson EB-460i a Epson EB-450Wi využívají interaktivní pero, které pedagogům umožňuje ovládat celou projekční plochu. Během hodiny je tak možné přidat a uložit poznámky či dodatky.

Ve větších třídách může učitel hodinu vysílat prostřednictvím vestavěného reproduktoru s výkonem 10 W. Řada také obsahuje rozhraní sítě Ethernet a volitelné bezdrátové připojení, které učitelům umožňuje přednést prezentace prostřednictvím sítě a efektivně zapojit studenty ve velké nebo malé třídě.

Mezi další produkty této řady patří projektory Epson EB-460, Epson EB-440W a Epson EB-450W.  Tyto projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností nabízejí stejné funkce jako projektory Epson EB-460i a Epson EB-450Wi kromě zabudované interaktivní funkce. Hodí se proto např. do tříd, které vyžadují jasnější a ostřejší prezentace bez odlesků a stínů.

Řada projektorů s velmi krátkou projekční vzdáleností společnosti Epson má barevný světelný výstup až 3 000 lumenů. Projektory Epson EB-440Wi, Epson EB-450Wi a Epson 450W nabízejí rozlišení WXGA.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?