Hlavní navigace

ERP Epicor 9.05 nabízí přístup k důležitým firemním informacím odkudkoliv

4. 5. 2010

Sdílet

Podle výrobce byly rozšířeny oborově specifické funkce pro podniky ve výrobě, finančních službách, stavebnictví a strojírenství a pro projektově založené organizace. Mezi novinky pro výrobce a distributory patří například zavedení tzv. štíhlých výkonnostních ukazatelů, zdokonalené funkce pro zajištění kvality a důraz na správu příchozího podnikového majetku i odchozích poprodejních mobilních služeb.

Funkce v oblasti projektového řízení a účetnictví zase významně pomohou podnikům, které se zaměřují například na státní zakázky a související profesionální služby. Všechna oborová vylepšení mají za cíl firmám pomoci soustředit se především na zákazníka a efektivně spravovat náklady v každodenním provozu.

Epicor také vylepšil funkčnost pro sledování klíčových výkonnostních ukazatelů. To pomůže organizacím získat přehled o nákladech a plnit své finanční cíle. Nové pokročilé funkce finančního výkaznictví, vestavěný konfigurovatelný modul správy majetku a sofistikovaný modul pokročilého přidělování pomůže finančním oddělením zjednodušit podnikové procesy, omezit cykly uzavírání a důsledně sledovat finanční výkonnost v rámci celého podniku. Přispěje to k vyšší úrovni efektivity a lepší podpoře při různých auditech a kontrolách.

K dispozici je i Mobile Access, který umožňuje podnikovým uživatelům rychle a snadno definovat a nasazovat mobilní podnikové aplikace pro zařízení jako jsou BlackBerry, Windows Phone a Apple iPhone. Kromě toho byla rozšířena funkce Enterprise Search, kterou lze nyní vyvolat téměř kdekoli, nejen v prohlížeči, ale i v aplikacích jako Microsoft Outlook, PowerPoint nebo Excel. To uživatelům poskytuje důležité informace ve chvíli, kdy je potřebují a na místě, kde právě jsou.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?