Hlavní navigace

ERP od SAPu využije technologii in-memory, usnadní manažerské rozhodování

14. 1. 2013

Sdílet

SAP představil novou sadu aplikací SAP Business Suite, která pracuje na platformě HANA. Uživatelům tak umožní přistupovat k transakčním datům a analyzovat je v reálném čase a na jednotné platformě pracující v režimu in-memory.

Nová sada tak podle výrobce dává zákazníkům dosud nedostupnou možnost analyzovat nejaktuálnější data a na jejich základě činit potřebná obchodní rozhodnutí. Jednotná platforma přitom rovněž snižuje složitost IT prostředí a omezuje redundanci dat i systémů.

Podniky tak mohou díky možnosti fungovat v reálném čase přehodnotit své podnikové procesy a obchodní modely a transformovat tak celé své podnikání.

Podporovaná sada podnikového softwaru zahrnuje řešení pro marketingové analýzy, tvorbu účetních závěrek, správu objednávek, plánování požadavků na materiál nebo analýzy chování spotřebitelů či sentimentu na sociálních sítí.

SAP vyvinul také balíček service pack a řešení pro rychlé nasazení, které stávajícím zákazníkům umožní snadnou migraci jejich databáze a aplikací na platformu HANA, kdykoliv se k tomuto kroku rozhodnou.

SAP bude podle svých slov také se svými partnery spolupracovat na tom, aby sada Business Suite nabídla in-memory optimalizaci i na jejich databázových platformách.

Současní uživateleé ERP SAP budou moci na platformu HANA migrovat své současné databáze se zachováním odpovídající podpory a bez přerušení podnikání. K dispozici bude v řádu týdnu i speciální řešení pro rychlé nasazení, které dovoluje na nové řešení přejít za méně než za 6 měsíců. Zahrnuje kompletní balíček předkonfigurovaného softwaru, implementační služby, obsah a prostředky umožňující práci koncovým uživatelům, to vše za pevnou cenu a v definovaném rozsahu.

Podobné inovace ohledně in-memory technologie se plánují také pro řešení SAP Business All-in-One určené pro menší organizace.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?