Hlavní navigace

ERP s vylepšenou podporou byznysu

Sdílet

Pavel Louda 4. 11. 2013

K2 atmitec uvedl na trh novou variantu svého  informačního systému K2. Nese označení Portal a podleMarka Kučery, výkonného ředitele firmy, se rozrostla ve firemní informační portál, přes který lze přistupovat ke všem důležitým firemním datům – od počítače v kanceláři přes webového klienta z notebooku na cestách nebo chytré telefony a tablety.

K2 Portal se dočkal výrazného grafického faceliftu, který je prvním krokem ke sjednocení uživatelského rozhraní napříč všemi platformami a zařízeními. Důraz se prý kladl i na intuitivní ovládání programu a mobilních klientů a aplikací.

Zároveň výrobce připravil i první generaci K2 eshopu, která umožní přímé propojení informačního systému s internetovým obchodem, a pokročilé analytické nástroje K2 analytics, jež jsou k dispozici také jako samostatné aplikace pro mobilní zařízení s Androidem a iOS.

Asseco Solutions zase uvedlo na trh systém Helios View, což je webová aplikace, díky níž mají lidé přístup k údajům v Informačním systému základních registrů (ISZR). Určen je jak pro uživatele systému Helios, jimž slouží jako nadstavba funkcio­nalit Komunikační komponenta základních registrů či Identity management, tak i IS třetích stran.

A konečně Infor představil D/EPM (Dynamic Enterprise Perfomance Management), novou generaci analytické platformy, která kombinuje řešení BI a EPM (Enterprise Performance Management) s kontinuálním monitoringem řízení (CCM). Novinka získává podniková aplikační data v reálném čase a umožňuje řízení podnikové výkonnosti, jako jsou například integrovaná sociální spolupráce, mobilita, cloud a big data.

Navíc se díky integrované sadě dat pro analýzy, řízení výkonnosti a existující i budoucí shody s předpisy sníží složitost spojená s integrací dat z více aplikačních systémů.

Našli jste v článku chybu?