Hlavní navigace

ERP systémy Byznys vylepšilo J. K. R. o nový modul či pokročilou autorizaci

22. 9. 2009

Sdílet

To podle dodavatele poskytuje uživateli kompletní podporu pro práci s pozastávkami a správcům a manažerům nabízí komfortní a detailní přehled o všech částech finanční zakázky. Společnosti nasazením tohoto modulu prý zase získají flexibilní a pružné řešení, jež plně pokryje jejich potřeby jak z hlediska přehledu finančních toků v cashflow, tak finančních přehledů v rámci obchodních vztahů.

Nová verze také nabídne rozšířené funkce autorizace dokladů a odvolávek, možnost využít informace z insolventního rejstříku u obchodního partnera, a v neposlední řadě byly do systému zapracovány také dlouho očekávané mimořádné daňové odpisy.

Dále bude možné ověřit si úspěšnost elektronického podání výkazů se zpětným zápisem identifikátoru, hromadně rušit účetní doklady, automaticky generovat osobní čísla či elektronicky komunikovat se zdravotními pojišťovnami. V modulu Finanční účetnictví byla například rozšířena kontrola nad existencí použitého kódu měny v kurzovním lístku a nad doklady bránícími provedení roční závěrky.

Zejména pro uživatele, kteří tvoří nebo upravují složitější výrobní postupy, je vhodnou novinkou vytvoření podpory pro zjednodušenou editaci postupu, včetně jeho operací a vstupů v popisu technického plánování výroby (TPV).

Další změny byly provedeny v modulu Workflow, kde je nyní možné přímo při kopírování projektu upřesnit informace o obchodním partnerovi, obchodním případu nebo třeba odpovědné osobě, a v modulu Projektové řízení, kde lze například do detailu projektu zadat marketingovou akci.

Součástí této verze je i zapracování funkce ISDOC, která sjednocuje doposud různé formáty elektronických daňových dokladů, díky čemuž bude možné posílat elektronické faktury napříč všemi ekonomickými systémy, a to včetně systémů státní správy.

Našli jste v článku chybu?