Hlavní navigace

Eset nabírá desítky nových zaměstnanců v Praze i v severních Čechách

16. 12. 2010

Sdílet

Obchodní pobočku má Eset v Praze od roku 2001, virová laboratoř (Malware Research Laboratory) bude otevřena 1. února 2011. Hlavní náplní práce virových analytiků bude příprava detailních rozborů nově získaných infiltrací a navrhování detekčních a léčících algoritmů.

Eset přijímá nové pracovníky nejen do hlavního města, ale i do pobočky v Jablonci nad Nisou, kde mají šanci například uchazeči o místo bezpečnostního konzultanta a bezpečnostního inženýra. V Jablonci najde místo 8 zaměstnanců.

Eset rovněž přijímá nové zaměstnance v bratislavské centrále, kde přijme mimo jiné programátory, analytiky infiltrací nebo marketingové manažery - potřebuje až 80 pracovníků do technologické divize.

Otevření nového pracoviště navazuje na náborovou kampaň, kterou slovenská firma zahájila letos v říjnu. Eset v rámci příjímání nových zaměstnanců kromě klasických pohovorů spoléhá i na moderní metodu, kdy vybírá zájemce z těch, kteří se zapojí do řešení úloh zveřejněných na webu http://www.3537.cz. Do soupeření o různé pozice se přitom mohou pustit nejen profesionálové, ale i nadaní středoškolští a vysokoškolští studenti.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?