Hlavní navigace

Firefox 3.6: Vývoj opět pokročil, beta 2 je již ke stažení

Sdílet

Martin Noska 15. 11. 2009

Stalo se tak necelé dva týdny po uvolnění první beta verze, které se uskutečnilo na konci října. Zrychlení vývoje je příjemnou zprávou, neboť dosud se vydávání nových verzí výrazně opožďovalo oproti původnímu plánu. Druhá beta obsahuje údajně 190 oprav včetně mnoha vylepšení pro webové vývojáře, vývojáře doplňků i běžné uživatele, přičemž mělo dojít ke zlepšení výkonu, stability a bezpečnosti.

Podle posledních informací od Mozilly používá testovací verzi Firefoxu 3.6 již zhruba čtvrt milionu lidí. Release Candidate verze je pak plánována na 26. listopadu a do konce roku bychom se měli dočkat finálního Firefoxu 3.6, přičemž ve stejné době také skončí oficiální podpora Firefoxu 3.0 a uživatelům bude proto doporučováno přejít na novější verzi. Ti, kteří již testují betu Firefoxu 3.6 budou moci na novější buildy přecházet bez nutnosti přeinstalace pomocí automatických aktualizací.

Firefox 3.6 beta 2 je k dispozici ke stažení ve více než 45 jazycích ve verzi pro Windows, Mac OS X a Linux z webu Mozilly.

Našli jste v článku chybu?