Hlavní navigace

FSDays 2016: Trendy v bezpečnosti už příští týden na veletrhu v Praze

Sdílet

Pavel Louda 17. 9. 2016

Nejnovější trendy a postupy v protipožární ochraně, mechanické a elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, prostředky sloužící k ostraze a ochraně objektů, systémy pro inteligentní budovy apod. budou prezentovat zástupci významných českých i zahraničních značek.

Součástí veletrhu je již tradiční soutěž FSDays Award o nejlepší a nejzajímavější produkt
či službu, kterou každoročně vyhlašuje organizátor veletrhu, společnost Mascotte.

Generálním partnerem veletrhu je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm. Záštitu poskytlo Ministerstvo vnitra ČR a Policie ČR.

 

Příklady některých expozic podle pořadatele:

  • Nepřehlédnutelnou zajímavostí letošního ročníku je kamión Zettler, který brázdí Evropou a na své roadshow se zastaví na FSDays 2016. Představí své novinky v technologii detekce požáru Zettler a potlačení požáru Tyco. Návštěvníkům veletrhu předvede ovládací panel Profile s dotykovou obrazovkou, detektor 3oTec se třemi senzorovými technologiemi, detektor plynu Meridian od Scott Safety, ale také produkty pro potlačení požáru iFlow a Sapphire od firmy Tyco a komunikační systémy Zettler Care.
  • Kamery od společnosti ASM střeží mnoho objektů, od těch nejjednodušších po složité systémy na základě propracovaného systému LanVision. Na FSDays 2016 představí ASM kamerové systémy XtendLan Dahua a Planet, které hrají důležitou roli na trhu zabezpečovací techniky.
  • Své novinky předvede firma Dantracker - dánský výrobce unikátních GPS trackerů pro auta, motorky, jízdní kola, ale i jiné vozidla a cennosti. Trackery mají výdrž baterie až 10 let bez nutnosti dobíjení a obsahují globální sim-čip, s kterým můžete sledovat svoje cennosti po celém světě.
  • Společnost HFP představí hasicí prostředek JE-50, který patří do skupiny přenosných aerosolových hasicích prostředků, nově uváděných na český trh.
  • Firma Phobos se zabývá identifikačními systémy. Na veletrhu bude prezentovat docházkový systém Absent, přístupový systém Patrol, klíčový trezor, mechatronickou vložku ILOQ a bezpečnostní box pro ochranu finančních hotovostí při převozu.
  • Chytré hodinky pro děti intelioWatch - s GPS a telefonem předvede na svém stánku firma SUP-Technik. Hodinky jsou určeny pro všechny, kdo dbají o bezpečí svých dětí.
  • Dynamicky se rozvíjející společnost Rosingegro, která se zabývá instalací bezpečnostních prvků pro bytové domy, obchodní a administrativní centra, bude na svém stánku prezentovat nezničitelné bezpečnostní dveře TM Vizit a videotelefony.
  • Společnost Workswell představí na FSDays problematiku termovizních systémů pro oblast osobní bezpečnosti (ruční systémy pro noční vidění), zabezpečení budov a areálů (CCTV termovizní kamery), požární bezpečnosti (termovizní systém Workswell ThermoInspector) a záchranných operací (termovizní systém pro drony Workswell Wiris).
  • Společnost Z-Ware představí své přístupové, docházkové a stravovací systémy. Zařízení umí doplnit zakázkovými aplikacemi do mobilních telefonů či tabletů pro sledování či zápis různých událostí.
Našli jste v článku chybu?