Hlavní navigace

Fujitsu kvůli přehřívání stahuje baterie z notebooků Amilo řady P

16. 12. 2009

Sdílet

Program se vztahuje pouze na modely Amilo Pa2510, Pi2512 a Pi2515. Baterií ostatních modelů řad Amilo, Amilo Pro ani Lifebook se program netýká.

Firma Fujitsu tímto krokem podle svých slov reaguje na zprávy od údajně nevelkého počtu zákazníků, kteří popisují problémy s přehříváním baterií spojené s obavami z jejich možného vznícení. S ohledem na vysoké standardy bezpečnosti a spokojenost zákazníků firma Fujitsu nabízí majitelům uvedených modelů možnost bezplatné výměny těchto baterií. Majitelé uvedených modelů by měli původní baterii z počítače vyjmout a pracovat pouze s připojeným síťovým zdrojem, dokud neobdrží novou baterii.

Další informace o programu na výměnu baterií jsou k dispozici na internetu na adrese:

http://cz.ts.fujitsu.com/service-support/battery-exchange.

Instrukce, jak identifikovat konkrétní model notebooku, jak vyjmout baterii z těla přístroje a jak podle sériového čísla identifikovat, zda se na ni program výměny vztahuje, lze najít na adrese:

http://ts.fujitsu.com/amilo-p-batteryexchange.

Zákazníci, kteří potřebují další informace o programu výměny baterií, případně potřebují poradit s identifikací počítače či baterie, se mohou obrátit také na technickou infolinku společnosti Fujitsu na čísle 246 019 272.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?