Hlavní navigace

Galaxy Note7: nová vlajková loď Samsungu

5. 8. 2016

Sdílet

Samsung Galaxy Note7 má ve výbavě oboustranně zakřivený 5,7palcový QHD Super Amoled displej, který je připravený na HDR video streaming. Zákazníci mohou Galaxy Note7 propojit také s kameru Samsung Gear 360 s rozlišením 3840x1920.

Do výbavy Samsung Galaxy Note7 patří fotoaparát, který Samsung představil již na smartphonech Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Technologie snímače dual-pixel, světelnost objektivu a rychlý autofokus pracují společně, aby zachytily ostré fotografie i ve zhoršených světelných podmínkách.

Kromě 64GB interní paměti nabízí Samsung Galaxy Note7 podporu microSD a rozšíření kapacity až na 256 GB. Má 3 500mAh baterii, Power Management UX přes Smart Manager a rychle se nabíjí přes USB-C port. Dobití je možné kdekoliv, kde je k dispozici bezdrátové nabíjení.

Doplňkem k tomuto pracovnímu nástroji je Samsung Knox - bezpečnostní platforma, jejíž součástí je biometrická autentizace, včetně čtečky otisků prstů, a technologie skenování oční duhovky. Samsung Galaxy Note7 zavádí novou úroveň důvěryhodnosti pomocí Secure Folder – samostatné složky, která přidává další vrstvu autentizace pro soukromé a osobní informace. Technologie rozpoznávání duhovky bude možné také využít jako ověření při bezpečném nakupování přes Samsung Pay.

K dispozici bude také nová řada doplňků Galaxy Note 7, včetně nového pouzdra S View Standing Cover nebo voděodolného (certifikaceIP68) krytu s baterií pro nabíjení na cestách.

Samsung Galaxy Note7 bude k dispozici v Evropě od 2. září 2016 v modré, stříbrné a černé barvě. V České republice si jej mohou zákazníci předobjednat od 16. do 30. srpna 2016. 

Našli jste v článku chybu?