Hlavní navigace

Galaxy Note7: nová vlajková loď Samsungu

Sdílet

-rd 5. 8. 2016

Samsung Galaxy Note7 má ve výbavě oboustranně zakřivený 5,7palcový QHD Super Amoled displej, který je připravený na HDR video streaming. Zákazníci mohou Galaxy Note7 propojit také s kameru Samsung Gear 360 s rozlišením 3840x1920.

Do výbavy Samsung Galaxy Note7 patří fotoaparát, který Samsung představil již na smartphonech Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Technologie snímače dual-pixel, světelnost objektivu a rychlý autofokus pracují společně, aby zachytily ostré fotografie i ve zhoršených světelných podmínkách.

Kromě 64GB interní paměti nabízí Samsung Galaxy Note7 podporu microSD a rozšíření kapacity až na 256 GB. Má 3 500mAh baterii, Power Management UX přes Smart Manager a rychle se nabíjí přes USB-C port. Dobití je možné kdekoliv, kde je k dispozici bezdrátové nabíjení.

Doplňkem k tomuto pracovnímu nástroji je Samsung Knox - bezpečnostní platforma, jejíž součástí je biometrická autentizace, včetně čtečky otisků prstů, a technologie skenování oční duhovky. Samsung Galaxy Note7 zavádí novou úroveň důvěryhodnosti pomocí Secure Folder – samostatné složky, která přidává další vrstvu autentizace pro soukromé a osobní informace. Technologie rozpoznávání duhovky bude možné také využít jako ověření při bezpečném nakupování přes Samsung Pay.

K dispozici bude také nová řada doplňků Galaxy Note 7, včetně nového pouzdra S View Standing Cover nebo voděodolného (certifikaceIP68) krytu s baterií pro nabíjení na cestách.

Samsung Galaxy Note7 bude k dispozici v Evropě od 2. září 2016 v modré, stříbrné a černé barvě. V České republice si jej mohou zákazníci předobjednat od 16. do 30. srpna 2016. 

Našli jste v článku chybu?