Hlavní navigace

Generálním ředitelem IBM Česká republika jmenován Vladek Šlezingr

Sdílet

Pavel Louda 13. 1. 2010

Vladek Šlezingr na tento post nastupuje po Aleši Bartůňkovi, který byl povýšen na pozici viceprezidenta Systems and Technology Group IBM pro střední a východní Evropu (CEE).

Vladek Šlezingr dosud vedl poradenskou divizi IBM. Je absolventem oboru Management a Ekonomie Dopravy a Spojů na Českém Vysokém Učeni Technickém v Praze.

„Těší mě, že přebírám tuto vedoucí pozici v tak důležitém okamžiku rozvoje IBM v České republice,“ řekl Vladek Šlezingr. „Budu mít příležitost vést velmi odhodlaný a schopný tým, který pomáhá našim klientům a partnerům inovovat, růst a využívat nové způsoby práce a podnikání.“

„Od svého nástupu do IBM v České republice jsem spolupracoval s našimi klienty, partnery a týmem IBM na vytvoření organizace, která by znamenala skutečný přínos pro naši zemi i společnost. IBM nedávno zřídila v Praze své ústředí pro střední a východní Evropu, aby se klientům v tomto regionu přiblížila a efektivněji tak představila a implementovala inovativní obchodní řešení. Po sedmi letech ve funkci generálního ředitele IBM v České republice nyní přecházím do tohoto regionálního týmu. Je to pro mě nová příležitost a těším se na nové výzvy, které mě v této roli čekají,“ dodal Aleš Bartůněk.

Našli jste v článku chybu?